BRANŻE ALFABETYCZNIE: A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Dodaj firm do portalu
 
TESART TERESA ROKICKA - architektoniczne-uslugi-architekci-projekty-budynkow

TESART TERESA ROKICKA

Dane podstawowe

TESART TERESA ROKICKA

03-917 Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 872/5
Województwo mazowieckie
branża: Architektoniczne usługi, architekci, projekty budynków
(22) 616 27 72
(22) 616 27 72
tesart@tesart.pl
www.tesart.pl
 działalność: usługi
 pokaż firmę na mapie
Wyślij zapytanie


Oferta firmy

Pracownia architektury i wnętrz TESART powstała w 1994 i od ponad 10 lat chętnie dzielimy się naszym nabytym doświadczeniem i wciąż z przyjemnością podejmujemy nowe architektoniczne wyzwania.

Przedmiotem opracowań są zarówno niewielkie obiekty o powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset m2, wymagające oryginalnych rozwiązań i zaprojektowania wielu detali (domy jednorodzinne, wnętrza usługowe i mieszkalne, obiekty służby zdrowia, siedziby firm, kawiarnie, restauracje, kluby internetowe itd.), jak i większe tematy - budynki o powierzchni kilku tysięcy m2 (m.in. obiekty produkcji farmaceutycznej, wnętrza biurowe itp.).

Wśród projektów znajdują się skomplikowane opracowania wielobranżowe wymagające koordynacji i współpracy z projektantami branżowymi i konsultantami. Powstało również wiele projektów adaptacji, modernizacji, czy rozbudowy istniejących budynków, które wymagały szczególnie wnikliwej analizy stanu istniejącego, a także specjalistycznych ekspertyz.

Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie i ważna jest dla nas współpraca z inwestorem tak aby powstały projekt był nie tylko harmonijny ale także funkcjonalny.

Pracownia współpracuje z doświadczonymi rzeczoznawcami, co zapewnia wybór prawidłowych rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych na każdym etapie opracowań oraz dzięki współpracy ze sprawdzonymi, solidnymi wykonawcami, oferujemy również pełną realizację projektu i nadzór nad budową.

Zapraszamy do zapoznania się z projektami zamieszczonymi na stronie.

Słowa kluczowe
usługi projektowe projekty architektoniczne
 
Mazowiecki Serwis Gospodarczy MSG
Serwer: www.msg.org.pl; www.msg.org.pl