BRANŻE ALFABETYCZNIE: A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Dodaj firm do portalu
 
OGRODNICTWO WIŚNIEWSKI JACEK JUNIOR - rosliny-nasiona-cebulki-produkcja

OGRODNICTWO WIŚNIEWSKI JACEK JUNIOR

Dane podstawowe

OGRODNICTWO WIŚNIEWSKI JACEK JUNIOR

05-462 Wiązowna, ul. Góraszka 4
Województwo mazowieckie
branża: Rośliny, nasiona, cebulki - produkcja
(22) 789 09 76
(22) 780 38 63
junior@onet.pl
www.junior.net.pl
 działalność: produkcja, handel hurtowy, usługi
 pokaż firmę na mapie
Wyślij zapytanie


Oferta firmy

Firma Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior powstała w 2001 roku. Jej korzenie jak i doświadczenie sięgają znacznie wcześniej. Założyciel firmy Jacek Wiśniewski Senior, po ukończeniu studiów ogrodniczych na SGGW w Warszawie  w zakresie uprawy roślin cebulowych, od 1980 roku rozpoczął produkcję cebul w gruncie i w szklarni.

W roku 2001 podjął decyzję o konieczności dalszej specjalizacji w branży obrotu cebulami kwiatowymi. Tym samym powstała firma Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior, zajmująca się tylko sortowaniem i pakowaniem cebul.

 Firma obecnie dynamicznie się rozwija. Uzupełniając swoją działalność z Gospodarstwem Jacka Wiśniewskiego specjalizującym się w produkcji kwiatów doniczkowych z cebul kwiatowych takich jak np.:tulipan, narcyz, krokus.

Współpracujemy od wielu lat z firmami holenderskimi, belgijskimi, jak i polskimi. Dbamy o najwyższej jakości towar roślinny a także o wysoki standard naszych usług. Firma wciąż się rozbudowywuje, gdyż taka działalność wymaga dużych powierzchni logistycznych. Mimo, iż w sezonie intensywność rotacji jest bardzo duża , by móc zwiększyć sprzedaż , zabezpieczyć odpowiednie warunki składowania, pakowania, wydawania towaru powiększamy powierzchnie magazynowe i powierzchnie chłodnicze.

Pakujemy cebule w coraz to ciekawsze opakowania z własnymi zdjęciami i polską poligrafią.

Zapraszamy do współpracy!

 
Mazowiecki Serwis Gospodarczy MSG
Serwer: www.msg.org.pl; www.msg.org.pl