BRANŻE ALFABETYCZNIE: A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Dodaj firm do portalu
 
OCS OVERSEAS COURIER SERVICE - kurierskie-uslugi

OCS OVERSEAS COURIER SERVICE

Dane podstawowe

OCS OVERSEAS COURIER SERVICE

02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 5
Województwo mazowieckie
branża: Kurierskie usługi
(22) 644 20 70
(22) 644 16 56
ocs@ocs.com.pl, pawel.nawroski@ocs.com.pl
www.ocs.pl, www.raffo.com.pl
 działalność: usługi
 pokaż firmę na mapie
Wyślij zapytanie


Oferta firmy

Początkowo OCS zajmował się wyłącznie dystrybucją prasy codziennej i periodyków japońskich na cały świat. Z czasem okazało się, że wypracowane niezbędne przy dystrybucji codziennej prasy takie wymogi jak rzetelność, terminowość i niezawodność oraz posiadanie własnych punktów dystrybucyjnych rozsianych na wszystkich kontynentach stanowią idealne podstawy do utworzenia własnej sieci kurierskiej.

...i tak już od blisko pół wieku OCS zajmuje się również przesyłkami kurierskimi – dostarcza codzienną prasę japońską, dokumenty i paczki bezpośrednio od Nadawcy do Odbiorcy, załatwiając również wszelkie niezbędne formalności celne.Dzisiaj OCS zapewnia najwyższą jakość usług kurierskich, zawsze dotrzymując terminów dostaw.

Sieć OCS posiada ponad 270 rozrzuconych oddziałów po całym świecie, co gwarantuje najwyższą jakość międzynarodowych usług kurierskich. Liczba miejscowości, do których dociera OCS rozsianych po całym świecie ciągle wzrasta.

Wysoko kwalifikowany personel OCS dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi spełniały wymogi prawa lokalnego poszczególnych krajów a jednocześnie zaspokajały rosnące wymogi wszelkie potrzeby klientów.

Komputeryzacja całej sieci OCS umożliwia Nadawcy oraz Odbiorcy śledzenie statusu przesyłki przez Internet od momentu przekazania aż do momentu doręczenia otrzymując: godzinę i datę doręczenia oraz nazwisko Odbiorcy.Doręczanie przesyłki dokumentowej i paczki o niskiej wartości dla Odbiorcy w Warszawie następuje w dniu jej przylotu na lotnisko Okęcie.

Natomiast przesyłki dla odbiorców zlokalizowanych w innych miastach na terenie Polski dostarczane są dnia następnego.Dla przesyłki o wysokiej wartości i wymagającej indywidualnej odprawy celnej należy doliczyć do 2 dni roboczych, pod warunkiem uzyskania od odbiorcy kompletu dokumentacji niezbędnej dla Agencji Celnej.

OCS oferuje niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości usług. Korzystanie z usług OCS nie wymaga dużych wydatków, a jakość oferowanych usług stoi na poziomie firm konkurencyjnych. 

 
Mazowiecki Serwis Gospodarczy MSG
Serwer: www.msg.org.pl; www.msg.org.pl