BRANŻE ALFABETYCZNIE: A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Dodaj firm do portalu
 
MULTIMEDIA POLSKA S.A. - telewizja-kablowa

MULTIMEDIA POLSKA S.A.

Dane podstawowe

MULTIMEDIA POLSKA S.A.

07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. B. Prusa 66a
Województwo mazowieckie
branża: Telewizja kablowa
(58) 666 03 00
www.multimedia.pl
 działalność: usługi
 pokaż firmę na mapie
 
Oferta firmy

MULTIMEDIA POLSKA jest jednym z czołowych polskich dostawców usługi Triple Play, łączącej w jednym pakiecie:

  • telewizję
  • szerokopasmowy dostęp do internetu
  • telefonię stacjonarną

Jestesmy także pierwszym operatorem w kraju, który wprowadził cyfrową telewizję kablową w wysokiej rozdzielczości (HDTV) z sygnałem komunikacji zwrotnej oraz jako jedyny w branży - wideo na żądanie.

Cyfrowa Telewizja wysokiej rozdzielczości HD to gwarancja niespotykanych dotąd wrażeń. Oprócz nowych kanałów, praktycznych funkcjonalności (np. przewodnik programowy GUIDE lub blokada rodzicielska) oraz najwyższej jakości obrazu i dźwięku, każdy Klient otrzymuje dostęp do Domowej Wypożyczalni VOD (nowość na rynku - setki filmów na życzenie!).

Wybierz dla siebie odpowiednią prędkość internetu w cenie którą sam sobie wynegocjujesz! Wykorzystaj swój negocjacyjny talent i wyciśnij z nas ile się da - zaczynamy od 59 zł za internet 6Mb:

  • internet bez limitów danych
  • umowa promocyjna tylko na 12 miesięcy
  • możliwość zamówienia opcji dodatkowych: pakietu bezpieczeństwa multiSAVER oraz funcjonalnego modemu WiFi

Telefon domowy z Multimedia Polska to darmowe minuty
w abonamencie na wszystkie rodzaje połączeń - także komórkowe! Wybierając ofertę telefoniczną Multimedia Polska nie musisz już oszczędzać na długości rozmów ani wprowadzać ograniczeń na połączenia.

Domowa Wypożyczalnia Filmów VOD (VOD: Video On Demand) to zupełnie nowa usługa, umożliwiająca szybki i wygodny dostęp do obszernej biblioteki filmów i programów, które można oglądać bezpośrednio na ekranie swojego telewizora. VOD to niemalże nieograniczona wypożyczalnia filmów, która dostępna jest dla każdego Klienta telewizji cyfrowej Multimedia Polska, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – bez konieczności wychodzenia z domu. Proste, praktyczne i niedrogie

 
Mazowiecki Serwis Gospodarczy MSG
Serwer: www.msg.org.pl; www.msg.org.pl